naskon-sapphire-004

NELER YAPIYORUZ

Daykon Mühendislik ve Enerji Firması; mekanik ve elektrik gibi disiplinleri de içeren anahtar teslim taahhüt projeleri üstlenen ve önde gelen çok uluslu taahhüt firmalarının büyük ölçekli kamu ve özel sektör projelerinde alt yüklenici olarak faaliyetlerini sürdüren bir yapım firması olarak kurulmuştur.

Başta enerji tesisleri, eğitim ve sağlık yapıları, turizm tesisleri olmak üzere geniş bir alanda faaliyetlerine devam eden firma, tecrübelerini biriktirdiği bu alanlara yenilerini katarak ilerlemeye devam etmektedir.

uran-endustri-tesisleri-004

İLKELERİMİZ

Daykon Mühendislik ve Enerji Firması; kuruluş ilkelerinden olan faaliyetlerini aktif olarak sürdürme ilkesi gereğince eş zamanlı olarak farklı şantiyelerde mobilizasyon ve iş yürütme kapasitesine sahiptir. Firma, farklı bölgelerde şantiye saha ve şartlarına uyum konusunda kurulduğundan bu yana etkin, planlı ve hızlı bir seyir göstermiş bu doğrultuda da üstlendiği projelerin tamamında kontrat takviminden önce projelerini başarıyla teslim etmiştir.

Kurulduğunda önceliğini işçi sağlığı ve güvenliği olarak hedef edinen firma, bu anlamda kendi iç eylem planlarını oluşturarak her yeni projede işçi sağlığı ve güvenliği hedef çıtasını yükselterek konuyla ilgili kararlılığını göstermektedir.

Dengeli büyümenin gereklerini yerine getirmek ve sektördeki dalgalanmalardan daha az etkilenmek adına hem kamu hem de özel sektör projeleri üstlenerek karma bir işveren yönelimine sahip olmuştur.

Politikamız

Vizyonumuz

Kalite, dürüstlük ve güven ilişkisini birincil önceliği olarak benimseyen Daykon Mühendislik ekibi, verimlilik, iş ve çalışan güvenliğini her zaman en önemli unsurlar arasında görerek ortaya çıkardığı kalıcı eserleri, hem siz müşterilerimizin memnuniyetini üst düzeyde tutmayı hem de referanslarını her geçen gün genişletmeyi hedefler bir vizyona sahiptir.

Misyonumuz

Müşteri beklentirilerini en yüksek şekilde karşılayarak büyüme potansiyelimizi en iyi şekilde yönetmek.
Mühendislik bilimini en son teknolojik değişimlere uygun şekilde ayakta tutmak ve sürekli yüksek kalitede iş çıkararak çıtamızı her zaman yukarıda tutmak.
İlkesel olarak verimliliği ve sürekliliği her zaman birincil öncelik olarak almak.
Müşterilerimiz ile güven ilişkisi çerçevesinde bir ortaklık kurarak müşteri memnuniyetini her boyutta iş için öncelik olarak almak.

Değerlerimiz

Sürdürülebilirlik
Uzmanlık
Güven
Verimlilik
Güvenlik
Fark Yaratabilmek.